Lokacija
Hotel se nalazi oko 240km od Hurgade, oko 37km od centra grada Marsa Alam i oko 25km od aerodroma Marsa Alam.
Opšti podaci
Hotel čine glavna i nekoliko dvospratnih zgrada i u ponudi ima 300 smeštajnih jedinica. Gostima su na raspolaganju barovi, restorani i razni sportski sadržaji.
Za decu tu su dečiji bazen, aqua park, igralište, mini klub.
Plaža
Hotel ima svoju plažu sa postepenim ulaskom u more i koralnim grebenom što privlači veliki broj zaljubljenika u podvodni svet. Upotreba suncobrana i ležaljki je besplatna za goste hotela.
Smeštaj
Hotel u ponudi ima 300 smeštajnih jedinica i sve imaju balkon/terasu, klima uređaj, SAT LCD TV, fen za kosu, sef.
Comfort room su veličine oko 30m² i mogu imati pogled na baštu, bazen ili more.
Grand connecting quadriple su veličine oko 60m² i mogu imati pogled na bazen, more ili bočni pogled na more.
Plaća se: room service, mini bar, telefon.
Hrana i piće
Usluga u hotelu je All Inclusive – doručak, ručak i večera (samoposluživanje – izbor više jela po hotelskim pravilima). U konceptu su užine i lokalna alkoholna i bezalkoholna pića. Hotel u ponudi ima dva restorana – glavni restoran i Dolce Vita (italijanska kuhinja). Gostima su na raspolaganju i barovi – Pool Bar, Beach Bar i Lobby Bar.
Plaća se: uvozna alkoholna i bezalkoholna pića, Shisha Cafe i sve ostalo van koncepta.
Hotel ima pravo da promeni detalje usluge u zavisnosti od sezone (vreme, sadržaj…).
Ostali sadržaji
Prodavnice, apoteka, usluga pranja i peglanja veša, limuzina.
Sport i zabava
Hotel u ponudi ima bazen za odrasle, bazen za decu, aqua park, stoni tenis, odbojku na plaži, aerobik, boćanje.
Plaća se: bilijar, sportovi na vodi.
Spa & wellness
Gosti mogu bez doplate da koriste teretanu.
Plaća se: sauna, parno kupatilo, masaže i svi tretmani za negu lica i tela.
Napomena
Hoteli imaju pravo promene pojedinih usluga, načina plaćanja istih, kao i perioda korišćenja sadržaja, promene koncepta all inclusive, i slično, a u skladu sa svojom poslovnom politikom, vremenskim uslovima i drugim relevantnim činiocima, te organizator putovanja za iste promene ne može snositi odgovornosti.