Lokacija :
Hotel Lady Diana se nalazi u srcu starog dela Istanbula. Plava Džamija, Aja Sofija, Grand Bazar i ostale atrakcije se nalaze na samo 5 minuta laganog hoda. Udaljen je 17km od aerodroma Ataturk.
Smeštaj :
Ukupno 70 lepo nameštenih standardnih soba sa klimom, sat tv-om, telefonom, mini barom, sefom, i fenom za kosu.
Sadržaj :
Restoran se nalazi na vrhu hotela i pruža Vam fenomenalan pogled na Aja Sofiju, Plavu džamiju i Bosfor i poseduje a la carte menu, domaća i inostrana pića. Mira Café se nalazi u lobby-u i pored turskog čaja i kafe nudi slatkiše i hladne obroke tokom dana. Možete vežbati u fitnes centru i opustiti se u turskom kupatilu. Poslovni ljudi mogu koristiti salu za sastanke. Zatim sobna usluga, servis za pranje i peglanje veša, korišćenje interneta, i parking.
Usluga :
Noćenje sa doručkom.
Komentar :
Promo cena - Najbolja ponuda!
Kontakt :
www.ladydianahotel.com
Naznaka :
CENA ARANŽMANA OBUHVATA:
Avionski prevoz, smeštaj u hotelu na bazi izabranog broja noći prema uplaćenoj usluzi po osobi.
CENA ARANŽMANA NE OBUHVATA:
Tranfer aerodrom - hotel - aerodrom ( od 1-3 osobe 60 eur), aerodromske takse, međunarodnu polisu zdravstvenog osiguranja (109 RSD po danu + 5% na ukupnu sumu za porez).
Napomena :
Individualni aranžmani - datumi i cene nisu fiksni jer su vezani za redovne letove avio kompanija
|