Lokacija :
Do hotela Park Silemi može se lako doći: ako se ide autoputem A18 Katanija-Mesina, morate da izađete iz Taormina i onda morate da pratite oznake put Letojanni i hotela. Od aerodroma je udaljen 50 km, a od centra grada Taormina 5 km.
Ako želite da da uživate u prijateljskoj atmosferi , u večeri tipične mediteranske kuhinje na šarmatnoj terasi, po mesečini, sa neodoljivim pogledom na poznati zaliv Taormina ovo je idealno mesto za vas.
Smeštaj :
Hotel Park Silemi je u potpunosti obnovljen, a od nedavno nudi svojim gostima divno osećanje odmora na Siciliji. Ima ukupno 48 soba. Sve sobe imaju vrlo lep nameštaj, tuš, satelitski tv program, klimu, direktnu telefonsku liniju, mini bar, sef, fen za kosu i balkon.
Sadžaj :
Hotel nudi restoran, bar, bazen sa morskom vodom, piceriju, privatni parking i internet.
Usluga :
Noćenje sa doručkom
Plaža :
Privatna plaža sa suncobranima i ležaljkama.
Kontakt :
http://www.parkhotelsilemi.com/uk/index.htm
Naznaka :
CENA ARANŽMANA OBUHVATA:
- Avionski prevoz, smeštaj u hotelu na bazi izabranog broja noći prema uplaćenoj usluzi po osobi, sa doručkom.
CENA ARANŽMANA NE OBUHVATA:
- Aerodromske takse,
- Transferi aerodrom - hotel - aerodrom (174 EUR za 1-3 osobe),
- Međunarodna polisa zdravstvenog osiguranja (109 RSD po danu + 5% na ukupnu sumu za porez).
Komentar :
Idealno mesto za opuštanje.
Napomena: Individualni Aranžmani - Datumi I Cene Nisu Fiksni Jer Su Vezani Za Redovne Letove Avio Kompanija :
|